X                                                                                                                           کاربر گرامی | بدلیل انجام عملیات بروزرسانی ،  جهت اطلاع از قیمت کالاها با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمایید با تشکر
آموزش نصب ویندوز Windows 7 آموزش نصب ویندوز Windows 7

بازدید

104769

دانلود

38530

فلش کردن گوشی فلش کردن گوشی

بازدید

88527

دانلود

8629

چه گوشی موبایلی بخرم؟ چه گوشی موبایلی بخرم؟

بازدید

61976

دانلود

16316

آموزش نصب ویندوز Windows 8 آموزش نصب ویندوز Windows 8

بازدید

37545

دانلود

15870

پرینتر اچ پی HP M127 fn پرینتر اچ پی HP M127 fn

بازدید

32839

دانلود

4544

چه تبلتی بخرم؟ چه تبلتی بخرم؟

بازدید

20363

دانلود

6102

نقدوبررسی بازی (Need for Speed (Rivals نقدوبررسی بازی (Need for Speed (Rivals

بازدید

19727

دانلود

4861

تبلت 2014 سامسونگ گلکسی نوت 10.1 تبلت 2014 سامسونگ گلکسی نوت 10.1

بازدید

18443

دانلود

7254

چه پرینتری بخرم؟ چه پرینتری بخرم؟

بازدید

18428

دانلود

3413

چه لپ تاپی بخرم؟ چه لپ تاپی بخرم؟

بازدید

17760

دانلود

6122

ساخت هنگ درام ساخت هنگ درام

بازدید

1735

دانلود

28

آیا پول خوشبختی می آورد؟ آیا پول خوشبختی می آورد؟

بازدید

982

دانلود

25

مدیریت و کنترل خشم مدیریت و کنترل خشم

بازدید

882

دانلود

26

آشنایی با خواص سرکه سیب آشنایی با خواص سرکه سیب

بازدید

821

دانلود

29

آموزش ساخت دیجریدو آموزش ساخت دیجریدو

بازدید

883

دانلود

24

آموزش ساخت کاخون آموزش ساخت کاخون

بازدید

896

دانلود

26

گوشی ال جی جی LG G4 گوشی ال جی جی LG G4

بازدید

6915

دانلود

2786

ردیابی گوشی گمشده ردیابی گوشی گمشده

بازدید

6243

دانلود

1727

گوشی سامسونگ زد Samsung Z گوشی سامسونگ زد Samsung Z

بازدید

3942

دانلود

832

بازی کلش آف کلنز clash of clans بازی کلش آف کلنز clash of clans

بازدید

6314

دانلود

1723

بیننده گرامی ، با توجه به حجم دنبال کننده های ویدیوها خواهشمندیم برای دسترسی به ویدیوهای قدیم و جدید ساخته شده در استودیو زیمابی به نشانی زیر وارد شوید . در حال عملیات انتقال هستیم ... ورود به استودیو زیمابی جدید
بستن
مشاهده:104768
آموزش نصب ویندوز 7: در این ویدیو با روش نصب و استفاده از Windows 7 آشنا می‌شوید. در ابتدا می‌خواهیم روش نصب این نسخه از ویندوز را یاد بگیریم. روش نصب این نسخه از ویندوز نسبت به نسخه‌های قبلی آن بسیار ساده و راحت می‌باشد. در ابتدا باید کامپیوتر خود را روشن کرده و DVD مربوط به نصب سیستم عامل Windows 7 را در DVD Drive خود قرار دهید. بر روی جعبه یا Case کامپیوتر دو دکمه وجود دارد که یکی دکمه روشن کردن و دیگری دکمه Restart یا راه اندازی مجدد است. زمانی که کامپیوتر خاموش است با فشردن دکمه Restart هیچ اتفاقی نمی‌افتد ولی با فشردن دکمه روشن کردن کامپیوتر، کامپیوتر روشن شده و یک چراغ که معمولاً قرمز است روشن می‌شود. 
اکنون کامپیوتر را روشن کرده و DVD نصب Windows 7 را در DVD Drive قرار داده‌ایم. 
در این حالت یک پیغام ظاهر می‌شود که از شما میخواهد جهت بوت کردن کامپیوتر، یک کلید را فشار دهید. در این زمان باید ظرف 8 ثانیه یک کلید از صفحه کلید را فشار دهید. در صورتی که در زمان مناسب این کار را انجام ندهید این پیغام حذف شده و کامپیوتر از روی هارد دیسک یا شبکه بالا می‌آید و برای دیدن دوباره این پیغام باید کامپیوتر را Restart کنید. 
پس از زدن یک کلید ،برنامه نصب شروع به کار می کند و باید منتظر باشید، تا صفحه بعد ظاهر شود. 
در این قسمت زبانی که با استفاده از آن برنامه نصب اجرا خواهد شد و پیش فرضی زبان، زمان و نوع صفحه کلید در ویندوزی که در حال نصب آن هستیم تعیین می‌شود. فارسی سازی صفحه کلید در این مرحله انجام نمی شود. روی دکمه Next و سپس روی دکمه Install now  کلیک کنید. 
در این قسمت باید نسخه‌ای از سیستم عامل Windows 7 که می خواهیم نصب کنیم را انتخاب نمائید. نسخه Ultimate شامل تمامی ویژگیهای موجود در ویندوز است.  نسخه  Ultimate براساس دو معماری x86 (32 بیتی) و x64 (64بیتی) قابل نصب است. عبارت 32 بیتی و 64 بیتی اشاره به معماری پردازشگر (CPU) کامپیوتر شما دارد. مزیت نسخه 64 بیتی در سرعت بیشتر آن و توانایی استفاده از حافظه بیشتر است. در نسخه 32 بیتی فقط دو گیگ از حافظه نصب شده در کامپیوتر شما قابل دسترس خواهد بود. روی گزینه مورد نظرتان کلیک کنید.  سپس روی دکمه Next کلیک کنید. 
در این قسمت قوانین نحوه استفاده از Windows 7 نوشته شده است. 
روی گزینهI accept the license terms که نشان دهنده خواندن و قبول داشتن این قوانین است کلیک کنید. سپس روی دکمه Next کلیک کنید. 
تعیین روش نصب Windows 7
اکنون باید نوع روش نصب را تعیین کنید. در صورتیکه می خواهید نسخه قبلی ویندوز که در کامپیوتر شما نصب شده است به Windows 7 ارتقاء پیدا کند گزینه اول را انتخاب نمائید. این گزینه فقط زمانی در دسترس خواهد بود که یک نسخه از ویندوز در کامپیوتر شما نصب شده باشد. 
با انتخاب گزینه دوم یک نسخه جدید از ویندوز بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود.
توجه داشته باشید در صورتیکه می‌خواهید دو نسخه از ویندوز مثلاً Vista و 7 را در کنار یکدیگر داشته باشید باید این گزینه را انتخاب کنید. 
در هر دو حالت فوق هیچ فایلی از روی کامپیوتر شما پاک نمی‌شود ولی پیشنهاد می‌شود که از فایلهای خود پشتیبان تهیه کنید. 
روی گزینه Custom (advanced) کلیک کنید. 
تعیین پارتیشن
اکنون باید پارتیشنی از هارد دیسک که در آن ویندوز نصب می‌شود را انتخاب کنید. در صورتیکه چندین پارتیشن داشته باشید می‌توانید پارتیشن مورد نظر خود را انتخاب کنید. 
توجه داشته باشید در صورتیکه می‌خواهید دو نسخه از ویندوز مثلاً Vista و 7 را در کنار یکدیگر داشته باشید باید پارتیشنی را انتخاب کنید که در آن ویندوز نصب نشده باشد. در صورتیکه پارتیشنی را انتخاب کنید که در آن ویندوز نصب شده باشد تمامی فایلهای مربوط به نسخه قبلی ویندوز در شاخه windows.old ذخیره شده و نسخه جدید نصب می‌شود و دیگر در زمان روشن کردن کامپیوتر امکان انتخاب نسخه قبلی ویندوز را نخواهید داشت. 
روی گزینه Drive options(advanced) کلیک کنید. 
در این قسمت یک سری گزینه جهت ایجاد، حذف، ادغام و فرمت کردن پارتیشن ها نمایش داده شده است. در صورتیکه بخواهید اطلاعات یک پارتیشن را پاک کنید ابتدا بر روی پارتیشن مورد نظر از لیست بالا کلیک کرده و سپس روی گزینه Format کلیک کنید. توجه کنید که با فرمت کردن یک پارتیشن تمامی اطلاعات موجود در آن پاک شده و دیگر قابل دسترس نیست. با کلیک بر روی گزینه Delete پارتیشن انتخاب شده حذف می شود و با کلیک بر روی دکمه، New یک پارتیشن جدید می توانید ایجاد کنید. توجه کنید که در صورتیکه یک پارتیشنی را حذف کنید تمامی اطلاعات موجود بر روی آن پاک می شود! 
در صورتیکه با مفاهیم فرمت و پارتیشن آشنا نیستید بهتر است که با این گزینه ها کار نکنید. 
روی دکمه Next کلیک کنید. 
اکنون باید منتظر بمانید تا فایلهای نصب کپی شده و نصب شوند. این زمان بین 10 تا 15 دقیقه خواهد بود. پس از کپی و نصب، صفحه دیگری را مشاهده می کنید در این مرحله تمامی فایلها کپی شده و سیستم عامل Windows 7 می‌خواهد کامپیوتر را Restart کند. 
به دلیل اینکه هنوز DVD نصب Windows 7 داخل DVD Drive می‌باشد ،پیغام Press any key مجددا ظاهر شده است. توجه کنید که در این قسمت نباید هیچ دکمه‌ای را فشار دهید در صورتیکه کلیدی از صفحه کلید را فشار دهید برنامه نصب از ابتدا اجرا می‌شود. بعد از مدت زمانی این پیغام رد می‌شود. 
در ادامه برنامه نصب به طور خودکار روند نصب را تکمیل می کند. بعد از مدتی برنامه نصب ،دوباره کامپیوتر شما را restart می‌کند. 
تعیین کد کاربری
در این قسمت شما باید یک کد کاربری برای ورود به ویندوز تعیین کنید. عبارتی را تایپ کنید. بصورت خودکار نام این کامپیوتر به نام عبارتی که شما تایپ کرده اید تعیین می شود. 
روی دکمه Next کلیک کنید. 
در صورتیکه سیستم عامل Windows 7 را از شرکت مایکروسافت خریداری کرده باشید یک شماره سریال نیز به شما داده می‌شود آن شماره سریال را باید در قسمت Type your Windows product key وارد نمائید. در غیر این صورت شما فقط 30 روز می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. 
در صورتیکه از نسخه اصلی استفاده نمی‌کنید روشهای مختلفی برای کرک ویندوز وجود دارد که با توجه به DVD خریداری شده باید اقدام نمائید. 
روی دکمه Next کلیک کنید. 
در این قسمت سه گزینه ظاهر می شود. با انتخاب گزینه اول که توسط شرکت مایکروسافت پیشنهاد شده است Updateهای جدید ویندوز بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود با انتخاب گزینه دوم فقط Updateهای مهم بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود. در هر دو حالت فوق اطلاعاتی از کامپیوتر شما برای شرکت مایکروسافت ارسال می‌شود تا در تولید بهتر ویندوز و مشکلات پیش آمده با مایکروسافت همکاری کنید. 
با انتخاب گزینه آخر updateها نصب نمی‌شوند. منظور از Update فایلهایی است که از سایت مایکروسافت دانلود می‌شوند تا ویندوز شما بهتر و با امنیت بیشتر کار کند. 
بر روی گزینه اول کلیک کنید. 
تنظیم زمان
در این مرحله از نصب، منطقه‌ای که در آن قرار دارید را می توانید انتخاب کنید تا ساعت شما براساس آن شهر تنظیم شود. 
روی لیست باز شونده Time zone کلیک کنید. 
سپس به عنوان مثال روی گزینه Tehran کلیک کنید. 
در پایین این پنجره می‌توانید تاریخ و ساعت را تنظیم کنید. 
روی دکمه Next کلیک کنید. 
در این قسمت سه گزینه مربوط به شبکه‌ای که هم اکنون به آن متصل هستید، موجود است. با این تنظیمات اطلاعات موجود در کامپیوتر شما با سطوح مختلف امنیتی تنظیم می‌شود. این سه گزینه از بالا به پایین شبکه موجود در خانه، محل کار و اماکن عمومی می‌باشد. 
روی گزینه Work network کلیک کنید. 
نصب Driver سخت افزار
سپس برنامه نصب ادامه پیدا می کند و تا دقایقی بعد Windows 7 نصب می‌شود. 
اکنون windows 7 نصب شده و آماده استفاده است. ممکن است که در این زمان بعضی از سخت افزارهای نصب شده بر روی کامپیوتر شما توسط ویندوز شناسایی نشده باشند و ارتباط درستی بین سیستم عامل و سخت افزار ایجاد نشود. در این زمان باید نرم افزار رابط بین سیستم عامل و سخت افزار یا همان درایور سخت افزار نصب شود. در Windows 7 نرم افزار درایور اکثر قطعات موجود است. در صورتیکه موجود نبود، باید از سی دی سخت افزار خریداری شده استفاده کنید یا به سیستم عامل ویندوز بگویید که خودش با دسترسی به اینترنت درایور مورد نظر را دانلود کند. 
برای مشاهده لیست سخت افزارهای این کامپیوتر روی دکمه Start کلیک کنید. 
روی گزینه Computer راست کلیک کنید. 
روی گزینه Properties کلیک کنید. 
روی گزینه Device manager کلیک کنید. 
روی فلش کنار گزینه Display adapters کلیک کنید. 
ممکن است مشاهده کنید که مثلا کارت گرافیک این کامپیوتر شناسایی نشده و به عنوان یک Standard VGA Graphics Adapter شناخته شده است. برای نصب درایور کارت گرافیکی می توانید سی دی نصب کارت گرافیک را وارد سی دی درایو خود کنید و عمل نصب را انجام دهید. 
در صورتیکه کارت گرافیک شما قدیمی است و درایور مربوط به ویندوز هفت در آن وجود ندارد یا دسترسی به سی دی درایوی ندارید می‌توانید از اینترنت درایور را دانلود کنید. 
برای این کار روی گزینه مشخص شده راست کلیک کنید. 
روی گزینه Update Driver Software کلیک کنید. 
دو گزینه اکنون قابل انتخاب است. با انتخاب گزینه اول درایور از اینترنت دانلود می‌گردد و با انتخاب گزینه دوم درایور از هارد دیسک یا CD-Drive خوانده می‌شود. 
روی گزینه اول کلیک کنید. 
اکنون بعد از مدت زمانی درایور شناسایی و دانلود می‌گردد. 
روی دکمه Close کلیک کنید. 
حال باید کامپیوتر Restart شود روی دکمه Yes کلیک کنید.
کامپیوتر Restart شده ودوباره در پنجره Device Manager قرار داریم. مشاهده می‌کنید که کارت گرافیکی نصب شده است. در صورتیکه کارت گرافیکی نصب نشده باید وارد وب سایت سازنده قطعه سخت افزاری شده و درایور مربوط به آن را دانلود کنید. 
در قسمت Other devices گزینه Multimedia Audio Controller موجود است. این گزینه نشانه این است که کارت صدا به درستی نصب نشده است. برای بررسی و نصب قطعاتی که در این لیست ممکن است موجود باشد 
بر روی گزینه eniac-pc راست کلیک کنید. 
روی گزینه Scan for hardware changes کلیک کنید. 
سپس ویندوز جستجو برای درایور مربوط به کارت صدا را انجام می دهد. به این ترتیب درایور کارت صدا نصب شده و آماده استفاده است. 
روی دکمه Close کلیک کنید. 
اکنون ویندوز به طور کامل نصب شده و میتوانید از آن استفاده نمایید.


 مستند تاریخچه گوگل Google  مزایا و معایب شبکه های اجتماعی  مستند تاریخچه اپل Apple تعمیرات لپ تاپ تعمیرات پرینتر

بررسی آموزش نصب ویندوز Windows 7 توسط کاربران

نحوه نمایش نظرات:
arashabadi
۲۴ آبان ۱۳۹۵

بررسی کاربر : من ویندوز عوض کنم فقط درایو C پاک میشود؟ghostsking
۳۱ مرداد ۱۳۹۵

بررسی کاربر : من یکی از دوستانم میخواست ویندوز عوض کنه بعد دیویدی رامش سیمش وصل نبود وقتی وصل کرد دیگه کامپیوتر بالا نمیاد فقط رو یه صفحه اول میماند لطفا سریعاکمک کنیدرضا ناصحی
۲۶ خرداد ۱۳۹۵

بررسی کاربر : عالب بود مطلبتون
دوست داشتید به ما هم سر بزنیدزال
۱۸ فروردين ۱۳۹۵

بررسی کاربر : سلام
در پاسخ به درخواست آقای فرهاد عرض کنم دو چیز خیلی صدا میکنه اول پول خرد و دومی معلومات خرد عزیزم ما با سواد و تحصیلات نمیتونیم به شما آموزش بدیم و اعصاب نداشته شما را خراب کنیم لطفا با مایکروسافت تماس بگیرید تا کمکتان کنند خداحافظفرهاد
۰۱ اسفند ۱۳۹۴

بررسی کاربر : باسلام
با این که میدونم نمیشه ولی بازم میپرسم.
تبلت با ویندوز 10 دارم ولی از این ویندور بدم میاد حتی فرمات کردم ویندوز 8 ریختم اما بازم مزه ویندوز 7 را نداد.
اماویندوز7 اجرانمیشه.
یعنی من اینکاره هستم وکارم با کامپیوتره.
میدونم سیستمهای آ.آر.ام
وین 7 را نمیشناسه ولی همین طوری گفتم باز هم بپرسم شاید راهی باشه یا کسی بلد باشه.
در ضمن بوت شدن از طدیق فلش فقط فقط با مدیا توولس ویندوز mediacreationtool
امکان پذیره و وین 7 این سیستم را نداره.
اگر کسی بلده پیغام بزاره. و الکی وقت خودشونگیره و یا با پیغام اشتباهی باعث نشه خواننده های دیگه تبلت هاشون رو خراب کنن.
چون میبینم که خیلی ها اصلا اطلاعی از سیستم ندارن ولی اموزش میدن
با تشکرامیررضا
۱۲ آذر ۱۳۹۴

بررسی کاربر : خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالی بود و جالب بود.fakhradon
۰۱ آبان ۱۳۹۴

بررسی کاربر : ببخشید چرا من هربار کامپیوترم رو ریست میکنم نوار ویندوز نمیاد اگه میشه توضیح بدهیدreza shayan
۰۲ مرداد ۱۳۹۴

بررسی کاربر : خیلی عالی بود ممنونحامد رضوانی
۱۱ تير ۱۳۹۴

بررسی کاربر : خیلی خوب بودبلاااااااااا
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴

بررسی کاربر : خیلیییییییییییییییییییی جیگر بودعل محمدی
۳۱ فروردين ۱۳۹۴

بررسی کاربر : عالی بودmohammad
۲۳ فروردين ۱۳۹۴

بررسی کاربر : با سلام .هرچه کامپیوتر re start میکنم سی دی ویندوز را پیدانمیکنه ودوباره همان ویندوز قبلی بالا می اید چه کار کنمعبادی
۲۲ فروردين ۱۳۹۴

بررسی کاربر : سلام دوست عزیز..تبریک بابت سایت خوبتون...ی سوال داشتم خواستم بپرسم نان افزونه ی دانلود و پخش فیلمی ک در وبتان گذاشتین چیست؟ ممنونm.pirmorade
۰۶ فروردين ۱۳۹۴

بررسی کاربر : سلام من 19 سالمه و در نوع خودم ی هکر حرفه ایم......ولی نمیدونم چرا هنوز ب نصب ویندوز علاقه خاصی دارم ولی در کل دمتون گرم خیییییییلی عالی بودمیلاد احمدزاده
۱۴ اسفند ۱۳۹۳

بررسی کاربر : فاطمه خانم که میگی اینا چیزی نیست محض اطلاع اگه اینطوریه پس منم لیسانس برق دارم و برنامه مینویسم اگه یه وقتی دنبال مطلب ساده ای از برق بودی بهت بگم ههه اینا که چیزی نیست ما شبیه سازی میکنیم.مهندس میرزایی
۰۴ اسفند ۱۳۹۳

بررسی کاربر : عالی بود
ممنونعلیرضا
۱۹ دى ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام من 14 سالمه هکر هستم من نصب تمام وینوزو بلد هستمامیر عزیزی
۰۵ دى ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام بر شما ویندوز ما 7 هست ولی پسوردش را عوض کردیم ولی قبول نمیکنه ایا باید کامپیوتر فرمت کنیممحمدتقی پور
۱۱ آذر ۱۳۹۳

بررسی کاربر : درودبرشما،گرچه نتونستم،ویندوزجدیدنصب کنم،همون ویندوزپیشین بروزونرم افزارهاسرجاش بود،اماممنون برای تلاش شماجهت آموزش دیگران،هم آموزش کتبی،هم آموزش تصویری خوب بود.ریحانه
۰۹ آذر ۱۳۹۳

بررسی کاربر : دستت درد نکنهبهنام صولت
۰۷ آذر ۱۳۹۳

بررسی کاربر : ممنونfatemeh
۱۶ آبان ۱۳۹۳

بررسی کاربر : هه...ای بابااااامابچه های کامپیوترکدمی زنیم سایت طراحی وپشتیبانی می کنیم دیگه نصب ویندوزکه واسمون عاره این چیزابرامون خیلی کوچیکن !زهراشمس
۰۶ آبان ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام نصب ویندوز 7 و 8 چه تفاوتی باهم دارندزهرا
۱۴ مهر ۱۳۹۳

بررسی کاربر : مرسی از اموزش خوبتونصبا
۰۶ مهر ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام ممنون .من در لپتاپ سامسونگ درایو سی دی را ندیدم ایا لغتش با لپ تاپ های دیگر متفاوته؟مهدی
۲۸ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : من تو ی ویندوز 7 خیلی مشکل داشتم ولی بااین کلیپ مشکلانم حل شد خیلی متشکرمpeyman
۲۳ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام من یک لب تاب chrome book acer c750 دارم میخواستم ببینم ویندوز وی این لب تاب چه جوری نصب میشه؟علی
۲۲ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : مرسی. ای ولامیر
۱۹ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : بعد از کلی بدبختی واسه بوت منوی لپ تاب لنوو یه سایت دیدم که آموزشش رو گذاشته بود .
لپ تاب رو خاموش میکنید و بعدش
پایین دکمه پاور لپ تاب(دکمه روشن کردن لپ تاب) یه دکمه هست که شکل روش شبیه به عکس یه هدفون هست که اون دکمه رو که فشار بدین لپ تاب روشن میشه و گزینه هایی داره که قسمت بوت منو رو انتخاب و بعدش قسمت DVD-Writer رو Enter میزنید و مابقی ماجرا مثل نصب کردن هر ویندوزی که تا الان نصب کردین .رضا بهرامپور
۰۴ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام تورو به خدا اموزش بوت کردن رو برای ایمیلم بفرستینmohammad sadegh
۰۴ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : خیلی ممنون واقعابدرد نمی خوردمسعود محمدی بردبری
۰۲ شهريور ۱۳۹۳

بررسی کاربر : ممنونعزیز نت
۳۱ مرداد ۱۳۹۳

بررسی کاربر : ممنون،خداخیرتون بده،واقعاعالی بود.sina
۲۳ مرداد ۱۳۹۳

بررسی کاربر : واقا ممنونم از این اموزش جالب ومفیدسمانه
۱۳ مرداد ۱۳۹۳

بررسی کاربر : تازه دانلود کردم امیدوارم بتونم نصب کنم.علی بهرامی پور
۱۱ مرداد ۱۳۹۳

بررسی کاربر : خسته نباشید اگه میشه فیلم کامل آموزش نصب ویندوز7 نوین پندار روی ایمیلم ارسال کنیدعلی
۲۵ تير ۱۳۹۳

بررسی کاربر : خسته نباشید اگه میشه فیلم کامل آموزش نصب ویندوز7 نوین پندار روی ایمیلم ارسال کنیدمیرصانع
۲۲ تير ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام من تو نصب ویندوز7 مشکل دارم....فایل c رو کاملا فرمت کردم و الان هر کاری میکنم ویندوز جدید نصب نمیشه...همه ی مراحلی که شما گفتیدم انجام دادم....!ممنون میشم کمکم کنیدسینا
۱۰ تير ۱۳۹۳

بررسی کاربر : خیلی ممنون واقعا عالی بود دمتونگرمپریسا عباسی
۰۳ تير ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام من تازه می خوام دانلود کنم
منم می خوام یاد بگیرم چیزهای دیگر هم دارید در رابطه با کامپیوتر . خیلی ممنونم از کمکتان.mohammad mohammadi
۱۷ خرداد ۱۳۹۳

بررسی کاربر : کامپیوترم کاتى کرده .چیجورى بایدنصب کنم که فایلهاى قبلیم حذف نشه بهم بگین ممنون میشمزهرا زارعی
۲۹ فروردين ۱۳۹۳

بررسی کاربر : ممنون خیلی بهم کمک کردباران
۲۹ فروردين ۱۳۹۳

بررسی کاربر : سلام
ازتون تشکر میکنم بابت این ویدیو. طریقه نصب ویندوز فراموشم شده بود، اما با کمک شما تونستم دوباره ویندوزم را مجددا نصب کنم.حسین سعدی
۲۴ اسفند ۱۳۹۲

بررسی کاربر : بابت کمک به یادگیری که در اختیارمون گذاشتین ممنونامیرحسین کمیجانی
۲۶ بهمن ۱۳۹۲

بررسی کاربر : ممنون از ویدیو خوبتون عالی بودمحمدرضا راکعی
۱۰ بهمن ۱۳۹۲

بررسی کاربر : مرسی بابت آموزشتون ، ویندوز 7 رو می تونم روی لپ تاپ مینی قدیمی هم نصب کنیم؟ ویندوز 7 روی این لپ تاپ ها بدون مشکل اجرا میشه؟اعلا میرسلیمی
۲۲ دى ۱۳۹۲

بررسی کاربر : مارو از پرداخت پول بابت نصب ویندوز راحت کردید واقعا ممنونم و جدا دست مریزادکاربر گرامی ، این بخش میبایست حاوی اطلاعاتی نظیر تجربه شخصی شمادر استفاده عملی از این کالا باشد. لطفا جهت اطلاع از مشخصات و قیمت با بخش امور مشتریان زیمابی تماس حاصل فرمایید. برای نمایش تصویر خود وارد پنل کاربری شوید
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
تلفن همراه :
متن :
کد امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد کنید. اگر کد خوانا نیست یک بار روی آن کلیک کنید

کد نمایش داده شده را وارد کنید. اگر کد خوانا نیست یک بار روی آن کلیک کنید