X                                                                                                                           کاربر گرامی | بدلیل انجام عملیات بروزرسانی ،  جهت اطلاع از قیمت کالاها با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمایید با تشکر
معرفی گوشی Samsung Galaxy S5 معرفی گوشی Samsung Galaxy S5

بازدید

17128

دانلود

8257

ساخت هنگ درام ساخت هنگ درام

بازدید

1831

دانلود

29

تبلت های 8 و 10 اینچی Lenovo Yoga  تبلت های 8 و 10 اینچی Lenovo Yoga

بازدید

5911

دانلود

1194

چه مانیتوری بخرم؟ چه مانیتوری بخرم؟

بازدید

4062

دانلود

1281

آپدیت نود 32 آپدیت نود 32

بازدید

2854

دانلود

1382

نقد و بررسی تبلت Sony Xperia Z نقد و بررسی تبلت Sony Xperia Z

بازدید

4408

دانلود

1212

نرم افزار وایبر Viber نرم افزار وایبر Viber

بازدید

11060

دانلود

1873

مدیریت و کنترل خشم مدیریت و کنترل خشم

بازدید

915

دانلود

26

نقد و بررسی Apple MacBook Pro نقد و بررسی Apple MacBook Pro

بازدید

3560

دانلود

930

نقد و بررسی گوشی Sony Xperia Z نقد و بررسی گوشی Sony Xperia Z

بازدید

10346

دانلود

4347

معرفی پرینتر Canon PIXMA MX معرفی پرینتر Canon PIXMA MX

بازدید

5016

دانلود

760

گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S6 گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S6

بازدید

12205

دانلود

3865

کارتریج لیزری ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۴۲:۰۰

کارتریج لیزری

کارتریج لیزری

برای خرید کارتریج لیزری با شماره 021,89392 تماس بگیرید، یا به فروشگاه نمایندگی رسمی اچ پی مراجعه نمائید

کارتریج لیزری برای چاپ تصاویر و متون از نور یا لیزر استفاده می کند و دارای مخزن رنگ پودری بنام کارتریج لیزری یا تونر می باشد البته پودر رنگ آنها تونر نامیده می شود و بعضا به خاطرهمین موضوع به این نوع از کارتریجها تونری هم می گویند.
تعداد خروجی کارتریج های جوهری بسیار کمتراز پرینترهای لیزری است لذا چاپ هر برگ توسط کارتریجهای جوهری گرانتر از پرینترهای لیزری تمام خواهد شد و پرینترهای جوهری حتما باید در مدت زمان مشخص فعالیت نمایند تا جوهر در درون کارتریج خشک نشود.
پرینترهای رنگی لیزری که از رنگ های پودری (تونر) استفاده می کنند بیشتر برای چاپ فرم ها و اسناد اداری استفاده می شوند وقیمت اولیه کارتریج های آنها به مراتب گرانتر از کارتریج های جوهری است اما با توجه به سرعت و تعداد زیاد خروجی آنها ،هزینه چاپ هربرگ ارزانتر تمام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارتریج لیزری می توانید با نمایندگی رسمی اچ پی به شماره 89392-021 تماس بگیرید

پرینتر لیزری چیست

کارتریج لیزری 

خرید کارتریج

کارتریج اصلی و اورجینال

تفاوت کارتریج ها

کارتریج چیست؟

کارتریج اچ پی

کارتریج پرینتر های جوهری

برای خرید کارتریج با شماره 021,89392 تماس بگیرید، یا به فروشگاه نمایندگی رسمی اچ پی مراجعه نمائیدبرای اینکه هنگام خرید پرینتر زمان طولانی را صرف مقایسه و بررسی محصولات نکنید بهتر است قبل از رفتن به مراکز خرید یا خرید on-line تصمیم بگیرید که پرینتر لیزری یا پرینتر جوهر افشان می خواهید و ویژگی ها و گزینه هایی که برای شما اولویت دارند مثل امکانات شبکه ای ، سرعت چاپ، کیفیت چاپ، ظرفیت کاغذ، اندازه و وزن را در نظر بگیرید.
  1. چاپ دو روی اتوماتیک: چاپ دو طرفه ویژگی بزرگی برای پرینتر محسوب می گردد. پرینترهایی که چاپ دو روی اتوماتیک (Automatic duplexing) دارند، صرفه جویی بسیار خوبی در کاغذ دارند و هزینه‌های کاغذ را به نصف می‌رسانند.
  2. حداکثر صفحات چاپ شده در ماه (Monthly duty cycle): این عدد نشان دهنده حداکثر تعداد صفحاتی است که پرینتر می‌تواند بدون مشکل در ماه چاپ کند. در واقع این عدد نشانگر میزان دوام پرینتر می باشد.
  3. سرعت موتور (سرعت چاپ): اعداد سرعت موتور که اغلب سازنده ها بر آن برای نشان دادن زمان به طول کشیدن یک کار چاپی حجیم تاکید دارند، معمولا تحت شرایطی محاسبه شده است که با کاربری واقعی تفاوت بسیار زیادی دارد مثلا ممکن است این نتیجه ای که بر روی کارتن پرینتر می بینید، تست سرعت در حالت draft یا پیش نویس با سرعت بالا باشد.
  4. کارتریج های استارتر: برخی از پرینترهای لیزری که معمولا ارزان قیمت هستند هنگام فروش به جای یک کارتریج با اندازه معمولی، اغلب با کارتریج های کوچکتری با نام Starter-size cartridge عرضه می شوند. درست است که با این روش قیمت پرینتر ارزانتر تمام می شود ولی این کارتریج سریع تر از حد معمول تمام می شود.
  5. رزولوشن چاپ (dpi): شمار نقطه‌هایی که پرینتر می‌تواند در هر اینچ مربع از کاغذ چاپ کند dpi نامیده می شود. بر اساس استاندارد شماره‌های dpi مضربی از 300 یا 360 به‌عنوان مثال 1200 یا 1440 dpi هستند.
  6. رزولوشن اسکن: به عنوان یک سنجش صحیح به دنبال رزولوشن نوری یا optical resolution باشید. رزولوشن ۳۰۰ نقطه در اینچ (dpi) برای اسکن کافی است. کیفیت بالاتر همیشه به معنی مدت زمان اسکن بیشتر، اسکن کندتر و اندازه فایل بزرگتر است.
ادامه مقاله را ایـــنـــجـــا بخوانید ...
printer-1.jpg
HPaba.jpg