X
loader
لطفا چند لحظه صبر کنید
X                                                                                                                           کاربر گرامی | بدلیل انجام عملیات بروزرسانی ،  جهت اطلاع از قیمت کالاها با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمایید با تشکر
کارتریج تونر پاناسونیک کی ایکس - فت 411 - Panasonic KX-FAT411 زیمابی | مرکز ماشین های اداری و رایانه 2014-11-30. Panasonic KX-FAT411 کارتریج تونر پاناسونیک Panasonic KX-FAT411 در رنگ مشکی ، مناسب برای فکس های پاناسونیک به بازار عرضه شده است. 3.50
امتیاز مدیر:7 مقایسه تغییرات قیمت
گارانتی ها:
گارانتی زیمابی ( تعمیر) اطلاعات بیشتر x گارانتی زیمابی ( تعمیر) logoلطفا قبل از استفاده از گارانتی ، موارد ذکر شده در این برگه را به خوبی مطالعه فرمایید.
توجه : زیمابی درستی عملکرد محصولات خریداری شده را از تاریخ مندرج در کارت گارانتی تا 12 ماه ... ادامهقیمت: 70,000 تومان

مشخصات کلی کارتریج تونر پاناسونیک کی ایکس - فت 411 - Panasonic KX-FAT411

نقد و بررسی| کارتریج  Panasonic KX-FAT411 : به مواد مصرفی در پرینتر های جوهر افشان(جوهر) و در پرینترهای لیزری (پودر یا اصطلاحا تونر) گفته میشود. کارتریج چیست؟محفظه ایکه تونر و جوهر در آن قراردارد کارتریج نامیده میشود. در پرینتر های جوهر افشان دستور پرینت توسط جوهر و بوسیله هد کارتریج روی کاغذ منتقل میگردد و در پرینترهای لیزری انتقال دستور پرینت روی کاغذ توسط پودرو یا همان تونر ودرام کارتریج انجام می پذیرد. در نتیجه هد و درام در کارتریج های جوهری و لیزری هردو وظیفه انتقال ...
مشخصات کلی :
نوع قطعه :
کارتریج
کارکرد :
1500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در فکس های پاناسونیک : KX-MB2025 KX-MB2030 KX-MB1900 KX-MB2000

مشخصات فنی کارتریج تونر پاناسونیک کی ایکس - فت 411 - Panasonic KX-FAT411

  • مشخصات فنی
  • نوع کارتریج
  • لیزری
  • تعداد پرینت
  • 1500 برگ
  • دستگاه های مورد استفاده
  • KX-MB2025 KX-MB2030 KX-MB1900 KX-MB2000

نقد و بررسی کارتریج تونر پاناسونیک کی ایکس - فت 411 - Panasonic KX-FAT411

نقد و بررسی| کارتریج  Panasonic KX-FAT411 :

به مواد مصرفی در پرینتر های جوهر افشان(جوهر) و در پرینترهای لیزری (پودر یا اصطلاحا تونر) گفته میشود.

کارتریج چیست؟
محفظه ایکه تونر و جوهر در آن قراردارد کارتریج نامیده میشود. در پرینتر های جوهر افشان دستور پرینت توسط جوهر و بوسیله هد کارتریج روی کاغذ منتقل میگردد و در پرینترهای لیزری انتقال دستور پرینت روی کاغذ توسط پودرو یا همان تونر ودرام کارتریج انجام می پذیرد. در نتیجه هد و درام در کارتریج های جوهری و لیزری هردو وظیفه انتقال اطلاعات بوسیله مواد مصرفی روی کاغذ را عهده دار میباشند. ازاین رو تمامی کارتریج های لیزری دارای 2بخش اصلی تونر و درام هستند که گاها این دو در برخی از دستگاه ها در یک کارتریج و در برخی دیگر بصورت مجزا هر کدام مورد استفاده قرار میگیرند. کارتریج های جوهرافشان نیز به همین صورت است به عبارتی، در برخی از دستگاه ها جوهر و هد، هردو در یک کارتریج و برخی دیگر بصورت مجزا قابل استفاده می باشند.

رنگ های اصلی کدامند؟
جالب است بدانید وجود چهار رنگ اصلی (مشکی، آبی، قرمز و زرد) در تمامی پرینترها الزامیست و تمامی رنگهای دیگراز تلفیق این چهار رنگ ساخته میشوند. این چهار رنگ در برخی از پرینترها داخل 2 کارتریج (پرینتر هایی که کارتریج رنگی آنها هر سه رنگ آبیف قرمز و زرد را دارمی باشند) در کنار یک کارتریج مشکی مورد استفاده قرار میگیرند. در اینگونه دستگاه ها غالبا هد روی خود کارتریج قرار دارد. در برخی دیگر از پرینترها نیز این چهار رنگ داخل 4 کارتریج (هررنگ در یک کارتریج مجزا) مورد استفاده قرار میگیرند .در اینگونه پرینتر ها غالبا هد از کارتریج جدا میباشد.

 بعضی از پرینتر ها نیز دارای 6 کارتریج میباشند که علاوه بر 4 رنگ اصلی از دو رنگ اصطلاحا فوتو در آنها استفاده میشود که همان آبی کمرنگ و قرمز کمرنگ را تحت عنوان فوتو سیان و فوتو مجنتا در بردارند که معمولا برای مصارف عکاسی ، با عنوان فوتواسمارت در میان کاربران شناخته شده اند.تعداد تونرنیز در پرینتر های لیزری به همین شکل با چهار رنگ اصلی در قالب کارتریج مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است در برخی از دستگاه ها بخش درام بصورت یک کیت مجزا بعنوان درام کیت و جدا از کارتریج استفاده شود. در پرینتر های لیزری، تونر در کارتریج های مجزا و درام هم در یک کارتریج مجزای دیگر تعبیه شده است. در حالیکه ممکن است در برخی دیگر از دسته های پرینتر های لیزری، تونر و درام هردو در یک کارتریج وجود داشته باشند.در پرینتر های لیزری مشکی نیز از یک کارتریج مشکی استفاده میشود که غالبا تونر و درام در اینگونه از دستگاه ها هردو دریک کارتریج قرار گرفته اند.

چیپ چیست؟
در برخی از کارتریج های جوهری و لیزری قسمتی تحت عنوان چیپ وجود دارد که وظیفه اعلام میزان مواد مصرفی (جوهر یا تونر)داخل کارتریج به پرینتر را عهده دار است. در واقع با توجه به مقدار جوهر و یا تونر موجود در کارتریج توان چاپ کارتریج بر اساس تعداد صفحه درون این چیپ ها تعریف می شود که همزمان با پایین آمدن سطح جوهر یا تونر داخل کارتریج تعداد صفحات تعریف شده در این چیپ ها نیز کاهش می یابد و در انتها پیغام خطای کارتریج به پرینتر و از پرینتر به کامپیوترتوسط همین تراشه ارسال میگردد. البته این شرایط  نیز در کارتریج ها متفاوت است یعنی، در برخی از کارتریج ها چه جوهری و چه لیزری این چیپ بعد از شارژ هم قابل استفاده میباشند وصرفا نقش کنتور را ایفا میکنند و نیازی به تعویض آن نیست. ولی در برخی دیگر مانند پرینتر های لیزری رنگی این چیپ میبایست بعداز شارژعوض شود در غیر اینصورت دستگاه اصطلاحا کارتریج شارژ شده را نمیشناسد.
دانستن این نکات و این که کدام پرینتر ها دارای این ویژگی ها هستند کمک زیادی به کاربران در هنگام خرید از لحاظ هزینه مواد مصرفی و نگهداری پرینتر خواهد کرد.

چه پرینتری بخرم؟
بد نیست بدانید اکثر کاربران هنگام خرید توجهی به متناسب بودن دستگاه ها با نوع کاربری ندارند و این امر سبب میگردد تا غالبا دستگاه های تهیه شده با توجه به نوع کاری که قرار است انجام دهند مقرون به صرفه نباشند.
برخی از پرینتر های توصیه شده توسط فروشندگان فقط مخصوص کارهای عکاسی و گرافیکی است که غالبا جوهر افشان و تحت عنوان فوتواسمارت معرفی میگردند بدیهی است که استفاده از این دستگاه ها برای مصارف اداری در سازمان ها و ارگان هایی که نیاز به حجم چاپ بالایی دارند ابدا مقرون به صرفه و منطقی نیست و بالعکس. برخی دیگر از پرینتر ها نیز صرفا برای کارهای دفتری ویا اداری توصیه میشوند و همانگونه که از اسم آنها پیداست تحت عنوان آفیس جت معرفی و به بازار عرضه میگردند. این دسته برای مصارف داخل آفیس طراحی شده و در غالب (آل این وان)به کاربران معرفی میگردند. این پرینترها که از چند دستگاه (پرینتر اسکنر کپی و فاکس)در یک دستگاه بهره میبرند جای کمتری را اشغال نموده و نسبت به چهار دستگاه مجزا کم هزینه تر و ارزانتر میباشند. در این میان (دسک جت ها) نیز که تک کاره هستند و همانطور که از نام آنها پیداست برای کاربرانی که صرفا بدنبال پرینت گرفتن کم تعداد و جت پرینتر های رومیزی هستند توصیه میشود.

در پرینتر های جوهری هزینه مواد مصرفی با توجه به قیمت بالای کارتریج های جوهر افشان و تعداد کم پرینت در این نوع کارتریج ها کاربران را دچار هزینه های گزافی کرده و اکثر مصرف کنندگان این نوع پرینتر ها از این موضوع گلایه مند هستند در حالیکه هنگام خرید قیمت پایین این دستگاه هارا ملاک انتخاب خود قرار داده و توجهی به نوع کاربری و قیمت مواد مصرفی آن ندارند. در برخی از این موارد دیده میشود که بعضا خرید مجدد کارتریج های جوهری هم قیمت خود پرینتر بوده و بسیاری از افراد ترجیحا بجای تهیه کارتریج، پرینتر قبلی خود را کنار گذاشته و یک پرینتر نو خریداری مینمایند تا بتوانند از کارتریج آن استفاده کنند و این باعث نا رضایتی خریدار از کالا و فروشنده میگردد.

اما برخی دیگر توجهی به قیمت اولیه دستگاه نداشته و ملاک انتخاب خود را با توجه به نوع کار خود و هزینه نگهداری مواد مصرفی قرارمیدهند. بعنوان مثال دائما شارژ بودن کارتریج دستگاه و عدم استفاده از کارتریج نو و تعداد بالای چاپ با توجه به قیمت تمام شده کارتریج، مواردیست که نظر این دسته از افراد را به خود جلب کرده و با توجه به قیمت بالا ،این نوع از دستگاه ها استقبال بیشتری را در میان کاربران دارند زیرا این دسته از مصرف کنندگان را در دراز مدت با هزینه کمتری نسبت به پرینترهای ارزان قیمت همراهی میکنند. از جمله این پرینتر ها میتوان به لیزر جت های اچ پی اشاره کرد که در بعضی از مدل ها تا 15000 برگ پرینت گرفته و با هزینه خیلی کمی نسبت به خرید کارتریج نو میتوان آنها را شارژ نمود.

چگونه از کارتریج خود نگهداری کنیم؟
طرز صحیح استفاده از پرینتر و مواد مصرفی داخل آن با توجه به مکانیزم دستگاه نیز کمک زیادی به کاهش هزینه در نگهداری مواد مصرفی خواهد کرد. بعنوان مثال اگر از پرینتر های جوهر افشان استفاده میکنید و مدت زیادیست که با پرینتر خود، کار نکرده اید بهتر است بدانید بزرگترین لطمه را به کارتریج های داخل دستگاه وارد کرده اید زیرا بیکار ماندن کارتریج این پرینتر ها باعث خشک شدن جوهر درون هد خواهد شد و از آنجایی که هد پرینتر های جوهری از میلیون ها نازل جوهری که حتی با چشم غیر مسلح نیز قابل دیدن نیست تشکیل شده و جوهر خشک شده درون هد باعث از بین رفتن این نازل ها و بعضا خراب شدن کامل هد میشود در این حالت اصطلاحا گفته میشود که هد دستگاه سوخته است. ولی در واقع این شما هستید که باعث خشک شدن جوهر و بسته شدن نازلها شده اید. در برخی مواقع این کوتاهی توسط  کاربر بر گردن نوسان برق می افتد و اینگونه گفته میشود که نوسان برق باعث سوختگی هد و از بین رفتن نازل ها میگردد که کاملا بی اساس و اشتباه است.

در پرینتر های جوهری همچنین اگر هنگام جازدن کارتریج در کیت داخل دستگاه مراقب سوزن های داخل پرینتر و چیپ طلایی رنگ روی کارتریج نباشید باعث پارگی مدارها و قطع ارتباط پرینتر و کارتریج میشوید که این نیز در برخی موارد بعنوان سوختگی هد قلمداد میگردد که البته همانطور که گفته شد اشتباه است پس این شما هستید که هزینه دستگاه خودرا تعیین میکنید.

این ضعف در پرینترهای لیزری به لحاظ استفاده از تونر و یا همان پودر رفع شده ولی این دسته از دستگاه ها هم نگهداری مخصوص به خودرا می طلبند. بعنوان مثال چنانچه کارتریج پرینتر های لیزری در معرض رطوبت قرار گیرند باعث آسیب دیدگی تونر داخل آنها شده و در این مواقع پودر داخل کارتریج به هم چسبیده و بعداز مدتی مثل سنگ میشود و باعث میگردد تا قطعات داخلی کارتریج از قبیل چرخ دنده ها، اتصالات فوم رول مگنت و نهایتا درام از حرکت باز ایستاده و اصطلاحا قفل کنند و به قطعات داخلی پرینتر آسیب جدی وارد کند زیرا این پرینتر است که چرخ دنده های کارتریج را درگیر کرده و میچرخاند.

برخی از کاربران هنگام استفاده از کاغذ در پرینتر های لیزری توجهی به زائدات لا به لای کاغذ ها ندارند. در برخی موارد دیده شده حتی سوزن منگنه لا به لای کاغذهای دسته شده در داخل پرینتر باعث پارگی فیلم فیوزینگ و خط افتادن درام کارتریج میشود. درام نیز به لحاظ شکل ظاهری و حالت لوله ای مانندی که دارد و چون داخل کارتریج و روی کاغذ می چرخد خط و خش ناشی از اینگونه بی توجهی هارا روی کاغذ تکرار میکند. گاهی اوقات استفاده از کاغذهای نامرغوب و زبر بخاطر قیمت پایین آنها باعث از بین رفتن زود هنگام درام در کارتریج های لیزری گشته که هزینه بالاتری را نسبت به تهیه کاغذ مرغوب و با کیفیت در بر خواهد داشت .

استفاده بیش از حد توان تعریف شده در پرینتر ها از نظر تعداد چاپ ماهیانه پشت سرهم و در یک روز موجب میگردد تا قطعات مصرفی دستگاه ازقبیل پد و پیکاپ کاغذ کش هیتر فیوزینگ و درام کارتریج را دچار آسیب دیدگی های جدی نماید. بعنوان مثال برای پرینتری که توان چاپ ماهیانه 3000برگ را داراست وروزانه میتواند 100 برگ پرینت بگیرد نمیتوان دستورپرینت 300 برگ پشت سر هم و دریک روز را صادر کرد.
برخی کاربران مدعی میشوند که درام دستگاه سوخته است در صورتیکه درام در پرینتر های لیزری و هد در پرینتر های جوهری ابدا نمیسوزند. بلکه بخاطر استفاده ناشیانه مصرف کننده زودتر از موعد مستهلک میگردند و هرگونه نوسان برق و اختلالات الکتریکی در این مورد بی تاثیر بوده و دخیل نیست.
در پایان زیمابی مفتخراست تا با تیم کارشناسان کارآزموده و مجرب خویش این اطلاعات را در اختیار کاربران گرامی قرارداده و سهم کوچکی در پایین آوردن هزینه های آنان را داشته باشد .

نحوه تشخیص اصالت کارتریج
پیرو درج نام شرکت اچ پی آبا در لیست نمایندگان شرکت اچ پی در سال 2012 و همچنین پشت سرگذاشتن کلیه مراحل اداری و قانونی در این راستا و همچنین عرضه محصولات فقط به صورت اورجینال توسط این شرکت ، این مجموعه در صدد برآمد تا با معرفی کارتریج های اصلی و نحوه تشخیص آن از کارتریج های غیراورجینال گام مهمی در این خصوص برداشته و مصرف کنندگان عزیز را با این مهم آشنا سازد.
لذا تیم فنی شرکت پس از آنالیز،تحقیق و بررسی در مورد کارتریج های غیراصلی مهمترین ملاک های شناخت را در چند بند به مشتریان عزیز اعلام می دارد.

هولوگرام
اگرچه هولوگرام های مشابه به روی جعبه کارتریج های غیراصلی امروز با کیفیت های خیلی بالا تولید می شوند ولی همچنان با نمونه اصلی تفاوت های فراوانی دارند که بارزترین آنها را می توان 3 بعدی بودن هولوگرام و نحوه حرکت محتویات داخل هولوگرام هنگام تکان دادن جعبه کارتریج دانست که در نمونه های مشابه و غیراصلی یافت نمی شود.

سرپلمپ
نوع سر پلمپ در کارتریج های لیزری کاملا با نمونه غیراصلی متفاوت است از این جهت که این قسمت باید کاملا چسبیده به بدنه کارتریج باشد و هنگامی که کاربر قصد کشیدن پلمپ کارتریج را دارد سرپلمپ را بکشند و سپس نوار پلمپ را از داخل کارتریج بیرون بکشد و به نوعی سرپلمپ روی کارتریج باید جزئی از بدنه آن هنگام تولید(قالب خورده باشد) که درنمونه های غیراصلی اینگونه نیست.

درج اطلاعات
درج اطلاعات(تاریخ ساخت سریال کارتریج) که به صورت برجسته  روی بدنه آن که با شماره های درج شده روی جعبه مطابقت دارد.

رنگ طلایی هد
در کارتریج های جوهرافشان رنگ طلایی هد و شفافیت نازل ها و بی خط و خش بودن قسمتی که با سوزن های دستگاه اتصال برقرار می کند (قسمتی که به صورت دانه های طلایی متعدد مقابل هد قرار دارد) ملاک تشخیص می باشد.

رنگ فیروزه ای درام
رنگ فیروزه ای خاصی که در درام کارتریج های لیزری اصلی  hp دیده می شود را به ندرت می توان در نمونه های مشابه و کپی یافت. این رنگ که عموما نوعی (سبز-آبی) خاص می باشد باید کاملا بدون خط و خش و شفاف دیده شود چرا که در صورت دسته دوم بودن آن جای رد کاغذ به صورت حلقوی به کرات روی درام یافت می شود و همواره متقلبان از پنهان کردن آن عاجز و ناتوان هستند.

کارکرد استاندارد کارتریج
اگر در تشخیص ظاهر و پیدا کردن نشانه های ظاهری مردد هستید بهترین ابزار و بارزترین نشانه، کارکرد استاندارد کارتریج است که برای هر مدل تعداد پرینت تعریف شده از جانب شرکت در قسمت مشخصات فنی دستگاهها درج می شود و همواره در طول مصرف بدون پودر ریزی یا پخش جوهر و ایراد چاپی قابل استفاده بوده و در نمونه های غیراصلی به ندرت دیده می شود که این مهم رعایت گردد.(شرکت اچ پی آبا همواره می کوشد تا با ارائه محصولات با اصالت و فراهم آوردن ابزار تشخیص یک خرید موفق ،مصرف کنندگان عزیز را یاری کند.)

کاربر گرامی ، این بخش میبایست حاوی اطلاعاتی نظیر تجربه شخصی شمادر استفاده عملی از این کالا باشد. لطفا جهت اطلاع از مشخصات و قیمت با بخش امور مشتریان زیمابی تماس حاصل فرمایید. برای نمایش تصویر خود وارد پنل کاربری شوید
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
تلفن همراه :
متن :
آیا خرید این محصول را به دیگران توصیه می کنید ؟
بله خیر توصیه ای ندارم
captcha
هنوز کاربری بررسی نکرده است، شما اولین نفر باشید
طراحی قابلیت کارایی
   


طراحی
قابلیت ها
کارایی

جستجوهای اتفاقی کارتریج تونر پاناسونیک کی ایکس - فت 411 - Panasonic KX-FAT411

HPaba.jpg
printer-1.jpg
HPaba.jpg
printer-1.jpg

zimabi.com محبوبترین محصولات زیمابی

مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 1500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های سامسونگ : SCX 3405FH ،SCX 3405HW
مشخصات فنی
تونر سامسونگ ام ال- دی 101
تونر سامسونگ ام ال- دی 101
کد : 1373366802
115,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 350 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های کانن :X 300, MX 310, MX 330, MX 190, IP 2600, IP 1300, IP
1600, IP 1700, IP 1800, IP 2500, JX 510, JX 210, JX 200, JX  500
مشخصات فنی
کارتریج کانن پی جی 40
کارتریج کانن پی جی 40
کد : 1373874384
99,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 300 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های سامسونگ :  SCX-4650 
مشخصات فنی
کارتریج سامسونگ ام ال تی-دی117 اس
کارتریج سامسونگ ام ال تی-دی117 اس
کد : 1379244984
250,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 2000 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی : LJ 1505, M1120, M1522
مشخصات فنی
تونر اچ پی 36 آ
تونر اچ پی 36 آ
کد : 1373279388
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 1500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های کانن : HP LaserJet Printers P1566, 1606DN
مشخصات فنی
تونر اچ پی  سی ای 78 آ - مشکی
تونر اچ پی سی ای 78 آ - مشکی
کد : 1387612188
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 2500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های سامسونگ :ML 1915 ،ML 2525 ،ML 1910 ،ML 2580 ،SCX 4600 ،SCX 4623 ،SF 650
مشخصات فنی
تونر سامسونگ 105
تونر سامسونگ 105
کد : 1369477247
90,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 1000 برگ
رنگ : زرد
قابل استفاده در دستگاه های سامسونگ : CLP320, CLP 320N, CLP 325W, CLP 3185, CLP 3185FN, CLP 3185FW
مشخصات فنی
تونر سامسونگ سی ال تی -وای 407 اس
تونر سامسونگ سی ال تی -وای 407 اس
کد : 1369478488
135,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 2500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی : LJ 3880, LJ 1000, LJ 3300, LJ 1220, LJ 1200    
مشخصات فنی
تونر اچ پی 15 آ
تونر اچ پی 15 آ
کد : 1369475691
35,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 1500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی : LJ 1005, LJ 1006 
مشخصات فنی
تونر اچ پی 35 آ
تونر اچ پی 35 آ
کد : 1369476194
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 2000 برگ
رنگ : آبی
قابل استفاده در دستگاه های سامسونگ : clp 350
مشخصات فنی
تونر سامسونگ سی ال پی -سی 350 آ
تونر سامسونگ سی ال پی -سی 350 آ
کد : 1369479301
135,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 2300 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های کانن : HP LaserJet P2035, P 2035, P2035N, P 2035N, P2055DN, P 2055DN, P2055, P 2055, P2055X, P 2055X
مشخصات فنی
تونر اچ پی 05 آ - مشکی
تونر اچ پی 05 آ - مشکی
کد : 1387611701
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 1500 برگ
رنگ : آبی
قابل استفاده در دستگاه های برادر : HL 9450 CDN, HL 9840 CDN, HL 4050 CDN, HL 4040 CDN, HL 9040 CDN, HL 9440 CDN
مشخصات فنی
تونر برادر تی ان 150 سی
تونر برادر تی ان 150 سی
کد : 1369482163
0 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 1000 برگ
رنگ : آبی
قابل استفاده در دستگاه های سامسونگ : CLP 310, CLP 315, CLX 3170, CLX 3175
مشخصات فنی
تونر سامسونگ سی ال تی 409 اس
تونر سامسونگ سی ال تی 409 اس
کد : 1369478118
115,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 1000 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی : LJ 1010, LJ 1012, LJ 1015, LJ 1018, LJ 1020, LJ 1022, LJ 3015, LJ 3020, LJ 3022, LJ 3052, LJ 3055, M1005
مشخصات فنی
تونر اچ پی 12 آ
تونر اچ پی 12 آ
کد : 1373285396
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 3500 برگ
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی :  CP2025
مشخصات فنی
تونر اچ پی سی سی 530 آ
تونر اچ پی سی سی 530 آ
کد : 1374648382
120,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 18000 برگ
قابل استفاده در دستگاه های توشیبا:  eS450, eS452 
مشخصات فنی
تونر توشیبا تی 3520 دی
تونر توشیبا تی 3520 دی
کد : 1373527926
0 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 2500 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های کانن : HP LaserJet 3100 , 3100xi;3150se ; 3100se ; 3150xi ; 3150
مشخصات فنی
تونر اچ پی 06 آ - مشکی
تونر اچ پی 06 آ - مشکی
کد : 1387610993
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
رنگ : قرمز
کارکرد : 22000 برگ
قابل استفاده برای پرینترهای اچ پی : CP1515N , CP1215 , CM1213 , CP1217 , CM1312 , CP1518ni , CP1514N , CM1312N
مشخصات فنی
تونر اچ پی سی بی 543 آ
تونر اچ پی سی بی 543 آ
کد : 1374487354
90,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد : 3000 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی : 2015 ,M2727, P2010
مشخصات فنی
تونر اچ پی 53 آ
تونر اچ پی 53 آ
کد : 1373280575
80,000 تومان
Cloob
مشخصات کلی :
نوع قطعه : کارتریج
کارکرد: 1600 برگ
رنگ : مشکی
قابل استفاده در دستگاه های اچ پی : LJ 1102

مشخصات فنی
تونر اچ پی 85 آ
تونر اچ پی 85 آ
کد : 1373283514
80,000 تومان
Cloob

ادامه لیست